Волонтерство

Волонтерська робота є невід’ємною частиною Міжнародного руху Червоного Хреста з самого початку. У 1859 році молодий Анрі Дюнан став першим волонтером-управлінцем, організувавши місцевих волонтерів для надання допомоги пораненим на полі бою.

Це був перший випадок в Європі, коли поранені отримали допомогу незалежно від того, до якої з воюючих сторін вони ставилися. Він повернувся додому і написав книгу «Спогади про Сольферіно», яка була видана кілька років по тому з моменту заснування Червоного Хреста.

Мільйони волонтерів щодня грають суттєву роль у підтримці роботи співробітників Червоного Хреста і Червоного Півмісяця в усьому світі.

Наші волонтери працюють в різних сферах. Це і допомога людям похилого віку на дому, робота з маленькими дітьми, участь в кампаніях і акціях, спрямованих на протидію поширенню соціально небезпечних хвороб (ВІЛ / СНІД, туберкульоз) та інші напрямки. Кожен вибирає той напрямок, в якому він себе бачить краще.

Волонтери також мають унікальні характеристики:

  • Сильне особисту мотивацію. Саме це відрізняє висококваліфікованого волонтера Червоного Хреста з усіх.
  • Часткова зайнятість. Більшість людей приділяють волонтерства тільки кілька годин на тиждень. Таким чином волонтерство можна поєднувати з навчанням, роботою або іншою діяльністю протягом багатьох років.
  • Місцеве залучення. Волонтери є частиною спільноти. Вони знають потреби та можливості тих людей, з якими вони спілкуються, бо вони вже серед них.

Ви також можете внести свій внесок в досягнення нашої спільної справи – зробити цей світ кращим, гуманніше і більш відкритим.

Якщо ви займаєтеся волонтерством, думаєте про таку можливість, чи хочете дізнатися більше про це, Товариство Червоного Хреста України з задоволенням прийме Вас до лав Міжнародного руху Червоного Хреста і Червоного Півмісяця.

Приєднуйся до нашої команди!