Підтримати

Миколаївська обласна організація Товариства Червоного Хреста України звертається до Вас з великим проханням і надією про небайдужість до потреб мешканців нашого міста, які хворіють на COVID-19 або ще знаходяться в реабілітаційному періоді. Через переповненість лікарень, багатьом пацієнтам було відмовлено у госпіталізації і надано рекомендації щодо лікування вдома. Серед таких рекомендацій – використання кисневого концентратора для підвищення сатурації. Середня вартість такого приладу становить близько 15 000 грн. і далеко не кожна родина може дозволити собі його придбати.

До нас звертаються рідні таких пацієнтів з запитом на надання в тимчасове користування потрібного обладнання. Ми надаємо інвалідні візки, ходунки та тростини, але кисневих концентраторів в нас не має. Для закупівлі таких медичних приладів потрібна значна сума коштів. П’ять концентраторів (на перший час) вартує понад 75 000 гривень.

Щоб допомагати людям, які потрапили у скрутне становище, ми значну увагу приділяємо тісній співпраці з місцевими органами влади та з представниками бізнесу.

Звертаємось до Вас з проханням надати допомогу у прийнятній для Вас формі для закупівлі кисневих концентраторів та подальшої їх передачі людям, які вкрай цього потребують.

Ресурси витрачені на благодійність повертаються сторицею!

Бажаємо міцного здоров’я Вам та вашим близьким!

Наш розрахунковий рахунок : Миколаъвська обласна організація Товариства Червоного Хреста України
код ЕДРПОУ 02940285
Наш рахунок для внесків : РУ «Приватбанк», UA843266100000026005053224564
призначення COVID-19

У разі якщо необхідна сумма не буде зібрана або буде зібрано більше кошти будуть використані на закупівлю засобів індивідуального захисту для медичних працівників.

Увага! Сума коштів що була внесена як пожертва/благодійний внесок НЕ ПОВЕРТАЄТЬСЯ!!!